Płytki klinkierowe elewacyjne

NATURAL ROSA Duro ELEWACJA 24,5x6,58 Dostawa gratis

Niezależnie od tego czy remontujemy stary budynek, czy też może wykańczamy nowy, często przyświeca nam cel, by uzyskać efekt wizualny integrujący budynek z otoczeniem. Dlatego też coraz częściej doceniane są materiały elewacyjne nawiązujące fakturą i materiałem do naturalnych kolorów i faktur kamienia lub drewna. W projektowaniu elewacji coraz chętniej pojawiają się motywy łączenia różnych materiałów. Zmieniają się też trendy dotyczące układu powierzchni wykończonej klinkierem – płytkami lub kamieniem wykłada się powierzchnie poziome, jak i pionowe. Popularność zyskują wykończone płytkami elewacyjnymi powierzchnie międzyokienne oraz wokół drzwi. Płytki ceglane znakomicie nadają się pod wykończenia i jako element wykończenia elewacji budynku, łączone wzorami nadają ścianom zewnętrznym naturalnego klimatu.


Grunt to wybrać odpowiedni kolor, fakturę i materiał, które będą się komponować z preferowanym kolorem tynku. Warto zadbać również o dobór adekwatnych parapetów pasujących do pozostałych elementów.
W ofercie Salonów HOFF znajdą Państwo szeroki wybór płytek elewacyjnych i parapetów uznanych polskich producentów, a wśród nich Ceramika Paradyż i Cerrad. Najwyższa jakość klinkieru jako surowca i technologii wykonania to gwarancja wytrzymałości przez długie lata.

Zapraszamy do Salonu Hoff w Krakowie

W salonie HOFF proponujemy Państwu nowoczesne i sprawdzone rozwiązania, w których niepowtarzalny wygląd idzie w parze z najwyższą jakością. Oferujemy produkty zgodne z aktualnymi trendami, tylko znanych i renomowanych producentów. Ponieważ mamy Klientów także spoza Krakowa, oferujemy dogodne formy transportu i dowozu. Remontowe zakupy ułatwią Państwu dogodne godziny otwarcia i duży parking dla Klientów.

RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Gatunek
Położenie
Pomieszczenie
Zastosowanie
Mrozoodporność
Rodzaj powierzchni
Kolorystyka
Kraj produkcji
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?