Płytki klinkierowe elewacyjne


Niezależnie od tego czy remontujemy stary budynek, czy też może wykańczamy nowy, często przyświeca nam cel, by uzyskać efekt wizualny integrujący budynek z otoczeniem. Dlatego też coraz częściej doceniane są materiały elewacyjne nawiązujące fakturą i materiałem do naturalnych kolorów i faktur kamienia lub drewna. W projektowaniu elewacji coraz chętniej pojawiają się motywy łączenia różnych materiałów. Zmieniają się też trendy dotyczące układu powierzchni wykończonej klinkierem – płytkami lub kamieniem wykłada się powierzchnie poziome, jak i pionowe. Popularność zyskują wykończone płytkami elewacyjnymi powierzchnie międzyokienne oraz wokół drzwi. Płytki ceglane znakomicie nadają się pod wykończenia i jako element wykończenia elewacji budynku, łączone wzorami nadają ścianom zewnętrznym naturalnego klimatu.


Grunt to wybrać odpowiedni kolor, fakturę i materiał, które będą się komponować z preferowanym kolorem tynku. Warto zadbać również o dobór adekwatnych parapetów pasujących do pozostałych elementów.
W ofercie Salonów HOFF znajdą Państwo szeroki wybór płytek elewacyjnych i parapetów uznanych polskich producentów, a wśród nich Ceramika Paradyż i Cerrad. Najwyższa jakość klinkieru jako surowca i technologii wykonania to gwarancja wytrzymałości przez długie lata.

Zapraszamy do Salonu Hoff w Krakowie

W salonie HOFF proponujemy Państwu nowoczesne i sprawdzone rozwiązania, w których niepowtarzalny wygląd idzie w parze z najwyższą jakością. Oferujemy produkty zgodne z aktualnymi trendami, tylko znanych i renomowanych producentów. Ponieważ mamy Klientów także spoza Krakowa, oferujemy dogodne formy transportu i dowozu. Remontowe zakupy ułatwią Państwu dogodne godziny otwarcia i duży parking dla Klientów.

RozwińZwiń
Filtry
Statusy
Gatunek
Położenie
Pomieszczenie
Zastosowanie
Mrozoodporność
Rodzaj powierzchni
Kolorystyka
Kraj produkcji
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?