Ravon

Ravon – polska marka z długoletnim doświadczeniem

Wspieraj rodzimy biznes i wybierz produkty od polskiej marki Ravon, która jest jednym z liderów na rynku wyposażenia łazienek. Firma specjalizuje się w produkcji nowoczesnych oraz ekskluzywnych wanien i umywalek wolnostojących. O najwyższej jakości produktów świadczą liczne nagrody i wyróżnienia przyznane Ravon – na przykład Polska Dobra Marka 2020.

Zespół tworzą rzemieślnicy i designerzy, którzy dbają o nawet najdrobniejsze detale. To właśnie dzięki temu marka Ravon zyskała uznanie wśród najbardziej wymagających klientów. W trosce o ciągły rozwój eksperci Ravon nieustannie poszerzają swoje kompetencje na szkoleniach i targach branżowych, a także testują nowe rozwiązania technologiczne oraz materiały.

Umywalki i wanny Ravon – dlaczego zyskały takie uznanie?

Każda umywalka i wanna wolnostojąca Ravon wytwarzana jest w całości ręcznie, co gwarantuje idealne wykończenie. Pomysły na umywalki i wanny wolnostojące rodzą się z obserwacji natury, architektury oraz aktualnych trendów.

Mimo iż są to produkty nowoczesne, to eksperci, którzy współpracują z marką, czerpią z doświadczeń sztuki klasycznej. Firma Ravon działa zgodnie z hasłem przedwojennej szkoły Bauhaus – wszystkie wanny czy umywalki powinny być nie tylko piękne, ale także funkcjonalne i łatwe w użytkowaniu.

Jakie produkty oferuje marka Ravon?

W asortymencie Salonu HOFF znajdziesz umywalki i wanny wolnostojące Ravon w odcieniach bieli i zieleni. Produkty wykonane są z ultra nowoczesnego, mocnego kompozytu Qualtec, który jest tworzony na bazie żywic poliestrowych i dodatkowo wzmocniony włóknem szklanym. Dla maksymalnej trwałości kompozyt wykończono odporną na uszkodzenia mechaniczne warstwą polimerowego żelu sanitarnego.

Wyposażenie łazienek Ravon jest nie tylko stylowe, ale także bardzo łatwe w pielęgnacji. Do ich czyszczenia możesz użyć dowolnych detergentów – nawet środków na bazie octu, z wyjątkiem substancji żrących i ściernych. Wielowarstwowe kompozyty są odporne na żółknięcie, więc perfekcyjnym odcieniem bieli będziesz mógł się cieszyć przez wiele lat.

Produkty utrzymane są w minimalistycznym stylu, więc doskonale komponują się z aranżacją każdej łazienki.

Marka Ravon dostępna także w Salonie HOFF!

Jeśli pragniesz odnowić swoją łazienkę, to koniecznie zdecyduj się na wannę lub umywalkę od polskiej marki Ravon. Produkty najwyższej jakości znajdziesz w krakowskim Salonie HOFF na ulicy Kosocickiej 7, obok węzła Wielickiego.

W doborze produktów pomogą Ci nasi wykwalifikowani Doradcy. Jeśli potrzebujesz inspiracji, w naszym krakowskim Salonie HOFF możesz zobaczyć na żywo ponad 70 aranżacji łazienek. Zapraszamy!

Filtry
PLN -PLN
Statusy
Gatunek
Rodzaj
Mrozoodporność
Rodzaj powierzchni
Klasa ścieralności
Antypoślizg
Rodzaj
Rektyfikowanie
Wersja baterii
Rodzaj regulacji

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?