0
Żywy Kolor do Kamienia 2L Impregnat STEGUDARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Cena:
34,46PLN / szt
Cena za 1 L - 17,23 PLN
Producent:
Stegu
Ilość:
Dostępność:W MAGAZYNIE
wysyłamy możliwie najszybciej
Żywy Kolor do Kamienia jest białym wodorozcieńczalnym impregnatem na bazie sylikonów do powierzchniowej hydrofobizacji wewnątrz i na zewnątrz budynków.

STOSOWANIE:
Żywy Kolor do Kamienia jest przeznaczony do impregnacji gipsowych i betonowych płytek STEGU, jak również piaskowca, klinkieru i dachówek. Przed przystąpieniem do prac suchą powierzchnię oczyścić z kurzu, brudu, oleju i smaru, itp. Powierzchnie, które nie będą impregnowane np. szyby, części metalowe, drewniane, kamień polerowany itp. należy starannie zabezpieczyć. Przed użyciem impregnat należy wymieszać. Płytki STEGU impregnować razem ze spoiną co najmniej po 7 dniach po zakończeniu prac. Impregnować przy suchej niedeszczowej pogodzie i temperaturze od +5 do +25° C.

NAKŁADANIE:
Płytki gipsowe STEGU nanosić jednorazowo metodą natryskową. Płytki betonowe i pozostałe nanosić pędzlem lub metodą natryskową. Impregnat musi być nakładany równomiernie. Przy mocno chłonnych powierzchniach betonowych nakładać dwukrotnie sposobem mokre na mokre (warstwę dodatkową nakładać w zależności od chłonności, temperatury otoczenia i powierzchni nie później niż po 20 minutach). Impregnowana powierzchnia powinna być nasycona dokładnie i równomiernie.

WYDAJNOŚĆ:
8-10 m2 z opakowania przy jednokrotnej impregnacji. Zużycie środka zależy od chłonności impregnowanego materiału i techniki nanoszenia.

PRZECHOWYWANIE:
Przechowywać w pomieszczeniach suchych o temperaturze od +5 do +30° C w oryginalnych opakowaniach. Okres przydatności do użycia: 12 miesięcy od daty produkcji (data produkcji na opakowaniu).
Gatunek:1
Zastosowanie:Wewnętrzne
szt. w kartonie:5
Rodzaj:Impregnat
Wydajność:do 10 m2 - przy jednokrotnym nanoszeniu; zużycie środka zależy od chłonności impregnowanego materiału i techniki nanoszenia.

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?