Podłogi drewniane

Drewniana podłoga stanowi idealne uzupełnienie każdego wnętrza. Sprawdzi się zarówno w aranżacjach nowoczesnych, jak i klasycznych, nadając pomieszczeniu przytulności i wyjątkowej elegancji. Podłogi z drewna to wzór stylu, który jako często wybierany staje się...

W Salonach HOFF proponujemy Państwu szeroki wybór parkietów, desek, podłóg warstwowych oraz postarzanych tylko sprawdzonych producentów. Unikalne technologia wykorzystywana przy produkcji podłóg zapewnia niezwykłą trwałość, odporność na ścieranie oraz nienaganny wygląd przez lata. Naturalna struktura drewna czyni podłogę bardziej luksusową. Deski podłogowe dodatkowo pracują razem z pomieszczeniem, zgodnie z porą roku i temperaturą - naturalne nierówności i ślady po sękach przypominają o nieodłącznym związaniu człowieka z naturą. Drewno na podłogę wybierane jest według stałych zasad jakości, których przestrzeganie gwarantuje odpowiednią wytrzymałość gotowych podłóg i odpowiednie dopasaowanie ich twardości do odpowiedniego wnętrza.

Konserwacja drewnianych podłóg

Drewniane podłogi są dość łatwe w montażu i jeszcze łatwiejsze w utrzymaniu. Dość ważne jest jednak, aby przestrzegać instrukcji użytkowania, odpowiednio je pielęgnować i konserwować specjlanymi preparatami do podłóg. Dzięki temu, naturalna podłoga drewniana będzie cieszyć każdego jej użytkownika przez długie lata. Podłogi te są wyjątkowo odporne na upływający czas - z wiekiem stają się jeszcze piękniejsze i bardziej naturalne.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą podłóg z drewna, winylowych i laminowanych. Specjaliści Salonu HOFF doradzą w wyborze najlepszych rozwiązań, dopasowanych do preferencji naszych Klientów!
RozwińZwiń
Filtry
Statusy
Położenie
Pomieszczenie
Kolorystyka
Kraj produkcji
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?