Taśma tynkarska 50 m x 48 mm Cobler
Producent:
Cobler

Taśma tynkarska, do czego służy? Jakie jest jej główne zadanie?

Pomarańczowa taśma tynkarska używana jest podczas prac remontowych i budowlanych w obrębie ścian zewnętrznych i wewnętrznych. Jej głównym zadaniem jest zabezpieczenie powierzchni przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz zabrudzeniem. Pozwala także zachować dokładność podczas wykonywania zdobień na elewacji i ścianach – stosuje się ją w celu zachowania estetyki. Z jej pomocą można równo oddzielić kolejne warstwy tynku lub kolory farby. Podczas jej wyboru warto postawić na produkt wysokiej jakości. Tylko wtedy możliwe będzie schludne wykończenie powierzchni.

Taśma tynkarska Cobler – jakie są jej zalety?

W trakcie remontu warto zadbać zarówno o materiały, które staną się ozdobą ściany, czyli farby i tynki, jak i o odpowiedni dobór akcesoriów malarskich. Tylko użycie wysokiej klasy produktów na każdym etapie prac pozwoli uzyskać zadowalający i trwały efekt na powierzchni. Taśma elewacyjna producenta Cobler używana jest zarówno przez profesjonalistów, jak i laików. Wyróżnia się swoimi właściwościami. Jest ona mocna, odporna i łatwa w użyciu. Bez problemu można ją stosować na różnych powierzchniach – doskonale trzyma się zarówno tych gładkich, jak i chropowatych (tynk, cegła, beton, kamień). Co więcej, taśma Cobler nie jest podatna na zmienne czynniki atmosferyczne – cechuje się świetną przyczepnością podczas deszczu i silnego nasłonecznienia.

Taśma elewacyjna pomarańczowa – dlaczego jest niezbędna?

Podczas budowy i w trakcie remontu liczy się praktyczność materiałów. Te wysokiej klasy pozwalają znacznie przyspieszyć pracę, jednocześnie nie szkodząc jej jakości. Pomarańczowa taśma Cobler jest łatwa w użyciu – dzięki wzmocnieniu siatką nie naciąga się i nie zrywa podczas klejenia. Bez problemu można ją przerwać ręcznie. Po oderwaniu od powierzchni nie pozostawia na niej śladów kleju, pozwalając na uzyskanie estetycznych powierzchni. Taśma tynkarska pomarańczowa 48x50 Cobler spełni wymagania każdego, kto poszukuje materiałów budowlanych o doskonałych parametrach w konkurencyjnej cenie.

Kraj produkcji:Polska
Szerokość:48 mm
Kolor:Pomarańczowy
Długość:50 m
Informacje dodatkowe:Można stosować wewnątrz oraz na zewnątrz

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?